Onkologiczne Koło Naukowe z wizytą w Centrum Onkologii w Bydgoszczy

W dniu 14 listopada 2023 członkowie Onkologicznego Koła Naukowego AMiSNS zorganizowali wyjazd do Centrum Onkologii w Bydgoszczy, gdzie studenci mieli możliwość zaobserwować proces sprawowania opieki nad pacjentem radioterapeutycznym zgodnie z zachowaniem jego chronologii.

Studenci zostali zapoznani z badaniami obrazowymi i przygotowaniem unieruchomień osobistych. Zostały im przybliżone zagadnienia fizycznego planowania badania i wrysowywania narządów krytycznych u pacjentów onkologicznych. Ostatnim etapem spotkania było omówienie samego procesu terapeutycznego.

Zarząd koła chciałby serdecznie podziękować pani dr n. med. Marcie Biedka za ciepłe przyjęcie i umożliwienie przeprowadzenia zjazdu w formie stacjonarnej.

Terminy odbioru dyplomów ukończenia studiów

Szanowni Absolwenci! Przypominamy, że dyplomy ukończenia studiów są do odebrania w Bibliotece AMiSNS 𝗽. 𝟭𝟭𝟬 𝗱𝗼 𝟬𝟯.𝟬𝟴.𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿. (włącznie). 𝟎𝟔.-𝟑𝟏.𝟎𝟖.𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐫. – 𝐁𝐈𝐁𝐋𝐈𝐎𝐓𝐄𝐊𝐀 𝐍𝐈𝐄𝐂𝐙𝐘𝐍𝐍𝐀