Praca nad filmem promocyjnym uczelni.

W ubiegłą sobotę, 20 maja, nasza uczelnia na kilka godzin zmieniła się w plan filmowy. A wszystko to za sprawą Telewizji Kopernik, która we współpracy z Biurem Promocji filmowała naszą uczelnię. W planach jest stworzenie filmu promującego Akademię Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych. Obecnie czekamy na efekty wspólnej pracy.

Cieszymy się, że sprzyjająca naszym działaniom słoneczna aura pozwoliła na nagranie wszystkich zaplanowanych ujęć. Całe przedsięwzięcie nie mogłoby się też oczywiście odbyć bez nieocenionych studentów naszej uczelni. Ich pomoc, zaangażowanie, uśmiech i niesłabnąca energia były bezcenne i niesłychanie inspirujące.

Zachęcamy Państwa do obejrzenia krótkiej fotorelacji z naszych działań. Oczywiście na tym etapie nie możemy zdradzić punktów sobotniego programu – chcemy, aby film był dla nas wszystkich niespodzianką.

Terminy odbioru dyplomów ukończenia studiów

Szanowni Absolwenci! Przypominamy, że dyplomy ukończenia studiów są do odebrania w Bibliotece AMiSNS 𝗽. 𝟭𝟭𝟬 𝗱𝗼 𝟬𝟯.𝟬𝟴.𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿. (włącznie). 𝟎𝟔.-𝟑𝟏.𝟎𝟖.𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐫. – 𝐁𝐈𝐁𝐋𝐈𝐎𝐓𝐄𝐊𝐀 𝐍𝐈𝐄𝐂𝐙𝐘𝐍𝐍𝐀