Wstęp do psychoterapii poznawczo-behawioralnej

W dniu 3 czerwca br. w naszej uczelni, w ramach Wiosennych Spotkań z Psychologią AMiSNS, odbyły się 10 godzinne warsztaty „Wstęp do psychoterapii poznawczo-behawioralnej”. Spotkanie prowadziły pani Hanna Malinowska-Wikaryjczyk i pani Agnieszka Wroczyńska, certyfikowane psychoterapeutki poznawczo-behawioralne.

W trakcie bezpłatnych warsztatów studenci I i II roku psychologii poznali charakterystykę terapii CBT, obszary jej zastosowania, historię i współczesność terapii, zagadnienia zniekształceń poznawczych i specyfikę pracy terapeuty poznawczo-behawioralnego. Nasi goście podzielili się swoim doświadczeniem w prowadzeniu terapii oraz odpowiedzieli na pytania studentów dotyczące pracy psychoterapeuty.

Spotkania z praktykami to dodatkowe i bezpłatne zajęcia oferowane przez AMiSNS studentom psychologii w celu przybliżenia praktycznych aspektów pracy psychologa i psychoterapeuty. Co roku na wiosnę uczelnia organizuje warsztaty tematyczne dla studentów psychologii pod wspólną nazwą WIOSENNE SPOTKANIA Z PSYCHOLOGIĄ.

 

Specjalna oferta

Od teraz zapisując się na poniższe kierunki otrzymasz -10 % na cały tok studiów. Oferta dotyczy: – pedagogika I i II stopnia,- administracja I i II

Czytaj więcej »