Wstęp do psychoterapii poznawczo-behawioralnej

W dniu 3 czerwca br. w naszej uczelni, w ramach Wiosennych Spotkań z Psychologią AMiSNS, odbyły się 10 godzinne warsztaty „Wstęp do psychoterapii poznawczo-behawioralnej”. Spotkanie prowadziły pani Hanna Malinowska-Wikaryjczyk i pani Agnieszka Wroczyńska, certyfikowane psychoterapeutki poznawczo-behawioralne.

W trakcie bezpłatnych warsztatów studenci I i II roku psychologii poznali charakterystykę terapii CBT, obszary jej zastosowania, historię i współczesność terapii, zagadnienia zniekształceń poznawczych i specyfikę pracy terapeuty poznawczo-behawioralnego. Nasi goście podzielili się swoim doświadczeniem w prowadzeniu terapii oraz odpowiedzieli na pytania studentów dotyczące pracy psychoterapeuty.

Spotkania z praktykami to dodatkowe i bezpłatne zajęcia oferowane przez AMiSNS studentom psychologii w celu przybliżenia praktycznych aspektów pracy psychologa i psychoterapeuty. Co roku na wiosnę uczelnia organizuje warsztaty tematyczne dla studentów psychologii pod wspólną nazwą WIOSENNE SPOTKANIA Z PSYCHOLOGIĄ.

Ostatnie dni rekrutacji – zapisz się już dziś!

Czas płynie nieubłaganie. Nie czekaj na ostatnią chwilę – zarejestruj się już dziś! 𝗗𝗼 𝟴 𝗺𝗮𝗷𝗮 𝘁𝗿𝘄𝗮 𝗿𝗲𝗸𝗿𝘂𝘁𝗮𝗰𝗷𝗮 𝗻𝗮 𝗱𝘄𝗮 𝗸𝗶𝗲𝗿𝘂𝗻𝗸𝗶 bezpłatnych 𝘀𝘁𝘂𝗱𝗶𝗼́𝘄 podyplomowych: – Skuteczne wdrażanie innowacji w podmiotach leczniczych