Wstęp do psychoterapii poznawczo-behawioralnej

W dniu 3 czerwca br. w naszej uczelni, w ramach Wiosennych Spotkań z Psychologią AMiSNS, odbyły się 10 godzinne warsztaty „Wstęp do psychoterapii poznawczo-behawioralnej”. Spotkanie prowadziły pani Hanna Malinowska-Wikaryjczyk i pani Agnieszka Wroczyńska, certyfikowane psychoterapeutki poznawczo-behawioralne.

W trakcie bezpłatnych warsztatów studenci I i II roku psychologii poznali charakterystykę terapii CBT, obszary jej zastosowania, historię i współczesność terapii, zagadnienia zniekształceń poznawczych i specyfikę pracy terapeuty poznawczo-behawioralnego. Nasi goście podzielili się swoim doświadczeniem w prowadzeniu terapii oraz odpowiedzieli na pytania studentów dotyczące pracy psychoterapeuty.

Spotkania z praktykami to dodatkowe i bezpłatne zajęcia oferowane przez AMiSNS studentom psychologii w celu przybliżenia praktycznych aspektów pracy psychologa i psychoterapeuty. Co roku na wiosnę uczelnia organizuje warsztaty tematyczne dla studentów psychologii pod wspólną nazwą WIOSENNE SPOTKANIA Z PSYCHOLOGIĄ.

 

O cukrzycy z seniorami

Dnia 16.04.2024 r. z inicjatywy Parlamentu Studentów AMiSNS odbyła się prelekcja „Słodka nauka – tajemnice cukrzycy” dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Elblągu. Celem spotkania

Czytaj więcej »