Dzień Dziecka  w  Całodobowej Socjalizacyjnej Placówce   Opiekuńczo-Wychowawczej w Elblągu

Dnia 10.06.2023 r. studentki  I roku  pedagogiki pod patronatem Parlamentu Studentów AMiSNS  zorganizowały imprezę z okazji Dnia Dziecka  w  Całodobowej Socjalizacyjnej Placówce   Opiekuńczo-Wychowawczej w Elblągu.

Wychowankowie placówki mieli możliwość skorzystania z licznych, przygotowanych przez studentki, atrakcji. Mali podopieczni mogli sprawdzić swoją kondycję w trakcie zadań sprawnościowych oraz wziąć udział w wesołych zabawach integracyjnych, zawodach i konkursach sportowych takich jak np. wyścigi w workach czy przeciąganie liny.

Dużym zainteresowaniem dzieci cieszyły się zabawy z chustą animacyjną, w trakcie których podrzucały umieszczone na niej piłeczki. Śmiechom nie było też końca podczas zumby i puszczania baniek mydlanych oraz przygotowywania zwierzątek z balonów. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się również kącik fryzjerski. Studentki plotły warkoczyki z kolorowych włosów i przyozdabiały fryzury wielobarwnymi sprayami, postępując zgodnie ze  szczegółowymi instrukcjami „klientek” 😊. Uzupełnieniem stylizacji małych podopiecznych było malowanie twarzy farbkami według wybranych przez dzieci wzorów oraz wykonywanie „tatuaży” na specjalne zamówienie. Nie zabrakło również własnoręcznie przygotowanych słodkości, lodów oraz prezentów dla dzieci, które przygotował Dział Promocji naszej uczelni 😊 oraz same studentki 😊. Na pamiątkę spotkania wszyscy uczestnicy mogli odbić swoje dłonie na przygotowanym płótnie i własnoręcznie, lub przy pomocy studentek, napisać swoje imię.

Tak miła impreza nie mogłaby się odbywać bez ogromnej pomocy i wsparcia naszych studentek II roku pedagogiki studiów magisterskich, p. Karoliny Strzelec i p. Dominiki Ługowskiej.

W trakcie tego wydarzenia studentki pierwszego roku mogły poznać wychowanków placówki, miło spędzić z nimi czas a także, obserwując swoje starsze koleżanki, w praktyce zdobywać wiedzę i budować kompetencje w pracy opiekuńczo – wychowawczej.

Terminy odbioru dyplomów ukończenia studiów

Szanowni Absolwenci! Przypominamy, że dyplomy ukończenia studiów są do odebrania w Bibliotece AMiSNS 𝗽. 𝟭𝟭𝟬 𝗱𝗼 𝟬𝟯.𝟬𝟴.𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿. (włącznie). 𝟎𝟔.-𝟑𝟏.𝟎𝟖.𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐫. – 𝐁𝐈𝐁𝐋𝐈𝐎𝐓𝐄𝐊𝐀 𝐍𝐈𝐄𝐂𝐙𝐘𝐍𝐍𝐀