KONFERENCJA Prawne konteksty pracy psychologa, psychoterapeuty i psychiatry

Towarzystwo Naukowe Psychologii Klinicznej i Medycyny Behawioralnej oraz Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości zapraszają psychologów oraz studentów psychologii na konferencję pod tytułem:

„Prawne Konteksty Pracy Psychologa, Psychoterapeuty i Psychiatry”.

Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie 12 stycznia 2024 r. w Poznaniu w godzinach 9.40-17.00 w siedzibie Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Dodatkowo, konferencja będzie transmitowana online, umożliwiając udział zdalny.

Więcej informacji oraz zakup biletów dostępne są pod linkiem: Konferencja – Prawne Konteksty Pracy Psychologa, Psychoterapeuty i Psychiatry.

Terminy odbioru dyplomów ukończenia studiów

Szanowni Absolwenci! Przypominamy, że dyplomy ukończenia studiów są do odebrania w Bibliotece AMiSNS 𝗽. 𝟭𝟭𝟬 𝗱𝗼 𝟬𝟯.𝟬𝟴.𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿. (włącznie). 𝟎𝟔.-𝟑𝟏.𝟎𝟖.𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐫. – 𝐁𝐈𝐁𝐋𝐈𝐎𝐓𝐄𝐊𝐀 𝐍𝐈𝐄𝐂𝐙𝐘𝐍𝐍𝐀