Narodowe Biuro Programu Erasmus+ w Izraelu zaprasza na spotkanie online

Narodowe Biuro Programu Erasmus+ w Izraelu zaprasza na swój NGO Mixer – spotkanie online dotyczące współpracy z instytucjami z Izraela, które odbędzie się 4 lipca 2023 r. o godzinie 10:00 CET.

Wydarzenie to zgromadzi izraelskie i unijne organizacje pozarządowe oraz organizacje, które chcą wzmocnić swoje stosunki międzynarodowe i nawiązać nowe kontakty. Jest ono również dedykowane dla wszystkich innych organizacji, uczelni, organizacji pozarządowych oraz instytucji kształcenia i szkolenia zawodowego zainteresowanych współpracą w ramach programu Erasmus+.

W programie wydarzenia znajdą się prezentacje kilkunastu wiodących izraelskich organizacji i organizacji pozarządowych, które zostały starannie wybrane, aby przedstawić swoje wyjątkowe wizje i cele. Po prezentacjach odbędą się sesje networkingowe, które pozwolą małym grupom współpracować i łączyć wspólne zainteresowania i potencjalne projekty w ramach programu Erasmus+.

 Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację poprzez stronę.

O cukrzycy z seniorami

Dnia 16.04.2024 r. z inicjatywy Parlamentu Studentów AMiSNS odbyła się prelekcja „Słodka nauka – tajemnice cukrzycy” dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Elblągu. Celem spotkania

Czytaj więcej »