Pani Magdalena Lewalska – Zastępca Prezydenta Parlamentu Studentów –  Osobowością Roku 2023 w kategorii Działalność społeczna i charytatywna

Serdecznie gratulujemy Pani Magdalenie Lewalskiej zdobycia pierwszego miejsca (etap lokalny, powiat ostródzki) w konkursie organizowanym przez Gazetę Olsztyńską – Osobowość Roku 2023 – w kategorii Działalność społeczna i charytatywna. Cieszy nas, że Pani inicjatywy i działalność charytatywna zostały dostrzeżone i docenione również poza naszą Akademią. W tym miejscu dziękujemy również za zaangażowanie i niestrudzoną pracę na rzecz społeczności akademickiej, lokalnej i całego regionu.

Szanowni Państwo,

Drodzy Przyjaciele,

z głębi serca pragnę wyrazić swoją ogromną wdzięczność wszystkim z Was, którzy oddali na mnie głos w plebiscycie na Osobowość Roku. To dzięki Waszemu wsparciu i zaufaniu w swojej kategorii zdobyłam zaszczytne pierwsze miejsce w powiecie ostródzkim na etapie lokalnym. Takie wyróżnienie nie tylko napełnia mnie dumą, ale przede wszystkim motywuje do dalszych, intensywnych działań na rzecz ludzi oraz zwierząt.

Każdy oddany na mnie głos jest dla mnie bezcennym dowodem na to, że to, co robię, ma sens i realnie wpływa na nasze otoczenie. Wasze uznanie i wsparcie dodają mi skrzydeł, a także utwierdzają w przekonaniu, że warto poświęcać swój czas i energię na pomoc innym. Jestem niezwykle poruszona faktem, że moje działania wolontaryjne zostały dostrzeżone i docenione w tak przyjemny sposób. Dziękuję z całego serca za wsparcie i każde miłe słowo.

To dzięki Wam czuję się zmotywowana do kontynuowania swojej misji i realizowania kolejnych inicjatyw. Tytuł jest symboliczny, jednak przepełnił mnie ogromną radością. Z kolejnego etapu rezygnuję, wierząc, że każdy głos, który chcielibyście oddać, możecie wykorzystać na coś dobrego (np. na wsparcie zbiórki karmy dla zwierząt, która za chwileczkę ruszy).

Wolontariat to ciężkie brzemię, które nieraz chciałoby się porzucić, jednak chwile jak ta ładują baterie. Do zobaczenia więc przy następnej wspólnej zbiórce!

Pragnę jeszcze szczególnie podziękować studentom, którzy mnie wspierali. Wasze zaangażowanie i wiara w to, co robię, były dla mnie ogromnym wsparciem. Jestem przekonana, że kierunek medyczny, który wybrałam, był najlepszym wyborem, by pielęgnować w sobie miłość do drugiego człowieka.

Z wyrazami wdzięczności, 

Magdalena Lewalska , Zastępca Prezydenta Parlamentu Studentów AMiSNS

Kierunki medyczne – #rekrutacjatrwa!

Przypominamy – trwa rekrutacja na rok akademicki 2024/2025 r.  Dział Rekrutacji i Promocji AMiSNS czeka na Twoje pytania:451 177 566512 542 967512 543 321  e-mail: rekrutacja@amisns.edu.pl poniedziałek –

Czytaj więcej »