Pokaz filmów o tematyce więziennej

W imieniu Dziekana Wydziału Administracji i Nauk Społecznych, pana dr Piotra Kulikowskiego, zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane niebanalną sztuką filmową do wzięcia udziału w przeglądzie filmów o tematyce penitencjarnej. Projekcji filmów będzie towarzyszyła wystawa tematyczna dzieł i wytworów wykonanych przez osoby osadzone.

Wydarzenie odbędzie się w ramach XI Edycji International Film Festival in Olsztyn „Prison Movie” organizowanego przez Służbę Więzienną. Wszystkie informacje dotyczące festiwalu zostały udostępnone przez organizatora na stronie prisonmovie.pl .

Zapraszamy 14/10/2023 (sobota) na godzinę 10:00 do auli 314.

Gościem specjalnym pokazu będzie Thomas Morgan – nagradzany na całym świecie reżyser  i producent filmowy, którego filmy zostały wykorzystane do stworzenia trwałych ruchów  z konkretnym wezwaniem do działania. Jego filmy były wybierane przez krytyków LA Times  i NY Times, a on sam zdobył ponad 50 nagród na festiwalach filmowych na całym świecie. Dzięki swoim filmom zbudował pierwszy sierociniec o międzynarodowym standardzie w Nepalu, dwa schroniska dla uchodźców w USA, szkołę w obozie dla uchodźców w Libanie i zapewnił letnie obozy dla zagrożonej młodzieży. Dwukrotnie występował przed Kongresem Stanów Zjednoczonych, aby mówić o kwestii bezdomności, wygłosił dwa TED Talks i otrzymał tytuł doktora honoris causa, kiedy wygłosił przemówienie inauguracyjne na swojej alma mater Central Michigan University.

Terminy odbioru dyplomów ukończenia studiów

Szanowni Absolwenci! Przypominamy, że dyplomy ukończenia studiów są do odebrania w Bibliotece AMiSNS 𝗽. 𝟭𝟭𝟬 𝗱𝗼 𝟬𝟯.𝟬𝟴.𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿. (włącznie). 𝟎𝟔.-𝟑𝟏.𝟎𝟖.𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐫. – 𝐁𝐈𝐁𝐋𝐈𝐎𝐓𝐄𝐊𝐀 𝐍𝐈𝐄𝐂𝐙𝐘𝐍𝐍𝐀