AMiSNS partnerem kalendarza Fotka Miesiąca portElu

Już dziś, 10 stycznia, o godzinie 18:00 w CSE Światowid przy pl. Kazimierza Jagiellończyka 1 w Elblągu rozpocznie się wernisaż „Fotki Miesiąca“. Wystawa będzie podsumowaniem całorocznego konkursu fotograficznego, którego organizatorem jest portal internetowy @portel.pl .

W CSE Światowid będzie można obejrzeć zdjęcia 50 autorów, spośród których organizator wyłonił trzynaście najlepszych. To właśnie one znalazły się w kalendarzu na rok 2024. Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w tym roku partnerem kalendarza jest nasza uczelnia.

W imieniu organizatora serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wernisażu. Dziękujemy również za zaproszenie do wspólnego projektu, dzięki czemu ponownie możemy zaznaczyć wkład uczelni w życie elbląskiej społeczności.

Terminy odbioru dyplomów ukończenia studiów

Szanowni Absolwenci! Przypominamy, że dyplomy ukończenia studiów są do odebrania w Bibliotece AMiSNS 𝗽. 𝟭𝟭𝟬 𝗱𝗼 𝟬𝟯.𝟬𝟴.𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿. (włącznie). 𝟎𝟔.-𝟑𝟏.𝟎𝟖.𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐫. – 𝐁𝐈𝐁𝐋𝐈𝐎𝐓𝐄𝐊𝐀 𝐍𝐈𝐄𝐂𝐙𝐘𝐍𝐍𝐀