Sukces Wydziału Lekarskiego – Oddział Kandydacki IFMSA w Elblągu!

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci!
 
Z wielką radością i dumą informujemy, że ponad roczne wysiłki utworzenia Oddziału Kandydackiego IFMSA-Poland w Elblągu zostały zwieńczone SUKCESEM! Za pozytywnym finałem całego przedsięwzięcia stoi przede wszystkim pan Dawid Pilewski, student II roku Wydziału Lekarskiego, który nie tracąc uporu i determinacji doprowadził sprawę do końca.
 
Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland, jest największą i najbardziej znaną organizacją zrzeszającą studentów medycyny i młodych lekarzy. Przyjęcie naszych studentów do grona członków IFMSA-Poland zwiększy rozpoznawalność uczelni i kierunku lekarskiego, wzmocni jego wiarygodność oraz pozwoli naszym studentom poszerzyć horyzonty oraz zdobyć bezcenną wiedzę oraz doświadczenie.
 
Dzięki przyjęciu do grona członków IFMSA-Poland studenci kierunku lekarskiego AMiSNS będą mieli szansę uczestniczyć m.in. w zjazdach delegatów z polskich uniwersytetów medycznych czy zagranicznych wyjazdach. Zmieni się też postrzeganie samej uczelni . 
 
Aktualnie przed studentami kierunku lekarskiego stoi szereg wyzwań. Opiekunem elbląskiego oddziału kandydackiego jest Oddział IFMSA-Poland w Gdańsku, którego rolą będzie nadzorowanie i wspieranie działań podejmowanych przez naszych studentów. Celem inicjowanych przedsięwzięć w dużej mierze będzie zdobycie tytułu Oddziału IFMSA-Poland w Elblągu, do którego aspirujemy.
 
Z niecierpliwością czekamy na działania organizowane przez Elbląski Oddział Kandydacki IFMSA-Poland!
 
GRATULUJEMY!

O cukrzycy z seniorami

Dnia 16.04.2024 r. z inicjatywy Parlamentu Studentów AMiSNS odbyła się prelekcja „Słodka nauka – tajemnice cukrzycy” dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Elblągu. Celem spotkania

Czytaj więcej »